sobota, 17 maja 2014

Pierwszy ogólnopolski zlot fanów Harukiego Murakamiego

Podczas zaczynających się w nadchodzącym tygodniu Warszawskich Targów Książki odbędzie się niecodzienne wydarzenie, a mianowice pierwszy ogólnopolski zlot fanów Harukiego Murakamiego. Targi zaczynają sie już 22 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie, ale spotkanie fanów 24 maja (sobota). Organizatorzy tego wydarzenia, a także polski wydawca książek tego japońskiego pisarza Muza SA zapewniają dużo atrakcji. Będziecie możliwość zadania pytania Annie Zielińskiej-Elliott, polskiej tłumaczce, do tego gra, w której będzie można wygrać japońskie gadżety. Pierwszych 100 osób otrzyma również niespodzianki związane z najnowszą książką Murakamiego Słuchaj pieśni wiatru / Flipper roku 1973.

A oto szczegółowy program zlotu:
14:00 - odbiór niespodzianek dla fanów i rozpoczęcie gry terenowej na Targach Książki (Stoisko Wydawnictwa MUZA SA - 31/D3)

15:45 zakończenie gry terenowej na Targach Książki

16:00 połączenie na żywo z Anną Zielińską-Elliott. Rozmowę poprowadzi Piotr Kofta, krytyk literacki i recenzent tygodnika "Wprost" (Sala Paryż "C")

17:30 ogłoszenie zwycięzców gry terenowej na Targach Książki (Sala Paryż "C")

Pierwszych 100 osób, które prześlą swoje zgłoszenia na adres murakami.zlot@gmail.com, otrzyma za darmo:
- wejściówkę na Warszawskie Targi Książki
- pudełko z niespodziankami, w tym:
* specjalną przypinkę
* torbę na książki z Murakamim
* książkę "Haruki Murakami i muzyka słów" Jaya Rubina

Wejściówki można odbierać tylko osobiście do wtorku w biurze Business&Culture przy Smulikowskiego 4/120 w Warszawie w godzinach 9:00-18:00. W sprawie odbioru wejściówek możecie dzwonić pod numer: 793 919 129.Byłam jedną z pierwszych, która załapała się do owych stu szczęśliwców. Niestety, mój wyjazd do Warszawy w tym czasie leży raczej w kręgu mglistych marzeń. Nie sądzę, abym dała radę. Szkoda. :-(

1 komentarz:

Histeryczna pisze...

Ja akurat się z Murakamim jeszcze nie zakumplowałam, ale sam pomysł jest bardzo fajny. Zwłaszcza, że słyszałam wiele pozytywów o tym pisarzu.